Koncerty w 2018

Bruno Mars
Wszyscy myśleli, że 24k Magic World Tour zakończył się w 2017 roku. Jednak ostatnia wycieczka, Bruno Mars otrzymał taki sukces, że piosenkarz został zmuszony do prorrogarla do 2018 dodajemy nowe daty w Australii, Nowej Zelandii, Europie i Ameryce Łacińskiej. W Hiszpanii przyjdzie na początku lata, koncert w Madrycie, a drugi w Barcelonie. Pozostaje potwierdzić, jeśli do tego będzie czy nie nową muzykę w swój repertuar.

Pablo Alboran
Piosenkarz i kompozytor hiszpański nosił lat na emeryturę scenariusze i nie był do 2017 roku, kiedy to ogłosiła nowy dysk. Jak nie miałem zamiaru tworzyć oczekiwaniu na pomysł wycieczki? Fani Pablo Alboran chcieli, co głosił koncerty w 2018 roku i, w końcu, jego pragnienia zostały spełnione. Pablo Alboran będzie wycieczka po Hiszpanii w 2018 roku, który już trwa od maja do września i w dalszym ciągu, dodając datę w kalendarzu.

Katy Perry
Katy Perry wyjął nowy dysk, Witness, i, oczywiście, jest, że przedstawić tę pracę, jak na to zasługuje. Podczas gdy w 2017 roku piosenkarka będzie w USA, w Europie kolei w 2018 roku, w szczególności, w maju i czerwcu. Niemczech, Belgii, Holandii, Francji, Szwajcarii, Włoszech, Austrii, Danii, Szwecji, wielkiej Brytanii i w Hiszpanii? Hiszpania jeszcze nie jest na liście, a także w ameryce Łacińskiej, ale to nie znaczy, że później Katy Perry nie zamierza ogłosić nowe daty. Nowy album Katy Perry przemieszcza się między elektronikę i funk, i sugeruje zmiany w stylu artysty, to będzie również Witness Tour? Będziemy czekać (choć trochę), aby dowiedzieć się.

Metallica
Ogłoszenie tour Metallica stała się rewolucją. Przez wiele lat miałem nadzieję, że grupa powróciła do sytuacji i powód był ich nowy rom ‚Przewodowe to Self-Records’. Najpierw w USA, Ameryce Łacińskiej i jesteśmy zadowoleni z koncertów, których bilety zostały wyprzedane w ciągu zaledwie kilku godzin po wyjściu na sprzedaż i po wina Europy. Tym razem Hiszpania znajduje się na liście krajów, podwójne: koncert w Madrycie i koncert w Barcelonie, dwa w lutym 2018 roku.

Bruce Springsteen
W zeszłym roku 2017 nie mogliśmy zobaczyć go obrócić w scenariuszu. Teraz wiemy, że nie jest to związane z tym, że piosenkarka jest w niskiej formie, wszystko jest na odwrót. Bruce Springsteen był, zamawiając dla show w las Vegas, i potwierdzone do połowy 2018 roku. Teraz pytanie, czy jest temat, po tym, jak latem, a to sprawi, że swoich fanów europejskich rozstać się z występów lub, wręcz przeciwnie, będzie uchwycony energii w Las Vegas, aby spędzić światowe tournee, do końca 2018 roku.

Taylor Swift
Taylor Swift jest inny divy, postanowiła odpocząć od skryptów. Ale teraz wrócił i już zapowiedziała kilka koncertów w wielkiej Brytanii w ciągu lata 2018 roku. Nadzieje fanów, że do listy dodać więcej miast Europy i Taylor Swift lądowanie w tour na wszystkie zasady i na następny rok. Obecnie materiał do tego nie brakuje: w 2017 roku piosenkarka wydała ‚Reputation’, dysku, który zakłada ich szósty pracy w studio, i był pełny sukces.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *