„Po raz pierwszy zobaczyłem koncert” Alejandro Sanz

Alejandro Sanz ma długą historię po raz pierwszy ze stadionu Vicente Calderón w Madrycie. Po raz pierwszy był tam w 1990 roku koncert Rolling Stones. „Prowadziłem Juan Carlos Żonaty, Virgin, kto wiedział, że Keith Richards, ale w końcu nie pozwolili mi wejść do pomieszczenia gospodarcze”, – przypomniał w Oczy, w drugiej Camerino, bardziej improwizowane, niż ten, w budynku gazety w KRAJU. Było mało, przed wejściem do sali, gdzie odbyło się spotkanie z czytelnikami, subskrybentami i pracownicy magazynu, który był транслирован wczoraj wieczorem na Facebook o gazecie.

Drugi pierwszy raz był wtedy, kiedy zacząłem w 2000 roku, z płyty dusza na zewnątrz, w pierwszym hiszpańskiego artysty, który napełnił stadion MRI, znanej w historii muzyki pop w Madrycie. „To, odbył się na jednym oddechu!”. Teraz czeka go po raz trzeci. Będzie następny, 24 czerwca, po ponownym interpretować muzykę, twardy bardziej skuteczne, a także, że więcej kopii sprzedano w historii pop-hiszpański. Impreza będzie zadanie zwolnić muzyki, na tej scenie, piłki nożnej, aż do jego rozbiórki.

Powiedział w Oczy, że jest „nerwowy” pierwsze spotkanie”, że wszystko powinno być zaskoczeniem” dla prawie 50 000 uczestników wydarzenie muzyczne sezonu. Dlatego nie sugeruj więcej informacji o koncercie i o szkole, 22 gości, ilustrowane, którego tożsamość w porównaniu z tajemnicą „bezpieczeństwa narodowego”. Bilety zostały sprzedane za pół godziny. I stał się jedynym artystą, hiszpański (po raz pierwszy) sprzedać wszystkie papiery, na koncert, na stadion w rekordowym czasie.

„Zauważyłem, jak my, ludzie, które połączyło w jedno miejsce, aby świętować coś, i że kiedy wyjdziemy wszyscy myślimy, że są warte tych dwóch i pół godziny. I zostawić nam wspomnienia na zawsze”, – zaznaczył on. W otoczeniu członków i przed dziesiątkami tysięcy ludzi, którzy nadal transmisję na Facebook, przypomniał, kiedy jego matka odwiedziła swój pierwszy koncert. „Nie chciałem iść, jeśli będę się wybierał jeden kogucik. Był jeden raz, w Sewilli, w Prado de San Sebastian, wyszedł na escalerita, spojrzał trochę nie bardzo pewna. Nigdy nie zakończyła się zrozumieć, co się ze mną dzieje, nie przestał wierzyć. Mówiłem: „dlaczego nosisz te spodnie są straszne, ten, jeśli łamane koszulkę?’. Na „Calderón, gdy grał tam, było bardzo śmieszne, chciałem milczeć zawsze, kiedy śpiewałem. Po raz pierwszy zobaczyłem koncert całość”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *